Jak się zapisać?

Zaznacz, który kurs Cię interesuje, a następnie podaj swoje dane na dole strony. Po zapisaniu się, wyślemy Ci wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Gdy to zrobisz dołączysz do społeczności ponad 10 000 kursantów, którzy każdego dnia rozwijają siebie, swoje zdolności menadżerskie oraz sprzedażowe.

60 sekund… managera

Dołącz do społeczności ponad 4 tysięcy managerów

Codzienna dawka solidnej wiedzy z zakresu psychologii biznesu dla tych, którzy już zarządzają ludźmi lub mają takie aspiracje. Wynieś swoje życie zawodowe lub biznes na nowy poziom. ​Codziennie przez cały rok na swojej skrzynce ok. 7:00 otrzymasz maila z inspiracją, wiedzą, ćwiczeniem.

Chcesz się zapisać?

60 sekund… dla siebie

Dołącz do społeczności ponad 3 tysięcy osób

Praktyczna psychologia w najlepszym wydaniu, byś poświęcając minimum czasu dziennie, maksymalnie zwiększał(a) swoje szanse na sukces w dowolnej dziedzinie życia.​ Codziennie przez 6 miesięcy na Twojej skrzynce ok. 7:00 otrzymasz maila z inspiracją, wiedzą, ćwiczeniem.

Chcesz się zapisać?

60 sekund… sprzedaży

Dołącz do społeczności prawie 3 tysięcy sprzedawców

Jako sprzedawca, musisz cały czas się rozwijać. Znajdować nowe sposoby komunikacji z klientami. Docierać do nich lepiej. Sprzedawać więcej. To, co tu dostaniesz, znacznie ci w tym pomoże.​ Trzy razy w tygodniu przez 4 miesiące na Twojej skrzynce ok. 7:00 otrzymasz maila z inspiracją, wiedzą, ćwiczeniem.

Chcesz się zapisać?

Zapisz się na bezpłatny kurs

Dołącz do ponad 10 tysięcy osób, które już się zapisały!

Wybierz kursy, na które chcesz się zapisać:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Instytut Liderów Zmian S.C. z siedzibą w Warszawie (00-728) przy ul. Kierbedzia 6/92, NIP: 9512232706, REGON: 141163520. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.