Szkoła Doradców nie jest zwykłą szkołą coachów. Tutaj otrzymasz najlepsze kompetencje coachingowe, umiejetności miękkie, psychologiczne i doradcza, których ludzie, firmy, rynek tak bardzo dzisiaj potrzebuje. To  psychologiczne MBA, po którym zostaje się jednym z najlepszych certyfikowanych coachów, konsultantów i doradców – kimś znacznie więcej niż “klasycznym coachem”.

Czym jest Szkoła doradców

Być może przeglądałeś/aś wiele ofert dotyczących szkół coachingu. Niestety, wszystkie te oferty są do siebie dość podobne i żadna w pełni Cię nie przekonuje. Szukasz czegoś innego, choć być może wciąż nie wiesz, czego dokładnie. Chcesz zdobyć kompleksowe umiejętności z zakresu coachingu, doradztwa, psychologii, komunikacji i poruszania się w zmianie?

Szkoła Doradców CVP  jest bezpośrednią odpowiedzią na aktualnie panujące rynkowe trendy i potrzeby.

Tradycyjne szkoły coachingu i trenerstwa – umierają. Rynek nie potrzebuje już „klasycznych” coachów, którzy tylko zadają pytania i podsuwają ćwiczenia. Takich osób już i tak jest za dużo. Większość z nich walczy o każdego klienta, o każdą jedną sesję coachingową, by finansowo jakoś utrzymać się na powierzchni.

A rynek wysyła jasny sygnał: popyt na tego usługę znacznie spadł w ostatnich latach i będzie dalej spadał. Co nie znaczy, że pewne coachingowe wartości nie są potrzebne albo że intencja jest zła. Wręcz przeciwnie.

Świat potrzebuje tego typu usług bardziej niż kiedykolwiek. Klienci potrzebują i chcą uczyć się autorefleksji, zaglądania w siebie. Chcą lepiej rozwiązywać swoje problemy, pracować nad sobą i wpływać na innych. I potrzebują specjalistów, którzy im w tym pomogą. Ale często nie chodzi tu o „zwykłych” coachów.

Klient dzisiaj potrzebuje profesjonalisty, który w swojej pracy łączy elementy coachingu, terapii i doradztwa. Patrzy całościowo i pracuje z człowiekiem na wielu poziomach jednocześnie. Potrafi zarazem przepracować z nim trudne emocje, jak i zaprojektować twardą, biznesową strategię. Który przeprowadza proces zmiany od A do Z, nie zostawiając klienta z dodatkowymi rozterkami i problemami.

Świat potrzebuje profesjonalistów, których oferta jest po prostu lepsza. Bardziej konkretna. Lepiej skrojona pod rzeczywiste potrzeby klientów i rynku jako całości. Dla nich praca będzie zawsze.

W Szkole Doradców uczymy najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy.

Nie każdy nasz absolwent chciał ukierunkować się zawodowo na pracę z drugim człowiekiem jako coach, doradca, trener czy konsultant. Duża część z nich miała już obraną swoją ścieżkę zawodową i zdecydowała się na udział w cyklu, by zdobyć nowe, elitarne umiejętności.

Prowadzenie siebie i innych przez zmianę, umiejętność wnikania w istotę problemów i rozwiązywania ich, zadawanie odpowiednich pytań, sztuka prowadzenia trudnych rozmów, a także umiejętność pracy nad sobą, nad swoimi cechami, emocjami, mentalnością i kompetencjami – to uniwersalne kompetencje, które odgrywają szalenie ważną rolę w niemal każdej branży.

Według raportu firmy doradczej McKinsey, wraz ze zmianami technologicznymi na świecie idzie zmiana potrzeb rynku pracy. Nie jest zaskoczeniem, że gwałtownie wzrośnie zapotrzebowanie na rzemieślnicze umiejętności związane z nowymi technologiami (na przykład programowanie) – aż o 55 proc. do 2030 roku. Ale zaraz za tym idą umiejętności społeczne i emocjonalne, jak przywództwo i zarządzanie (24 proc.). Na znaczeniu będą też zyskiwać zdolności poznawcze, czyli, w dużym uproszczeniu, sprawność naszego myślenia, siła koncentracji czy kreatywność.

Rynek będzie potrzebował doradców, którzy będą jednocześnie coachami, trenerami i specjalistami od consultingu.

Doradców, którzy będą podnosić inteligencję emocjonalną ludzi i rozwijać ich umiejętności miękkie.

Jak powiedział Dominic Barton, który od lat kieruje firmą McKinsey, pracowników z tymi umiejętnościami jest zaledwie 2 proc., a zarazem są oni największą siłą napędową dla firm. Oczywiście każdy jest potrzebny, ale to te 2 proc. ma największą siłę pozytywnego oddziaływania na resztę.

Nietrudno się więc domyślić, kto ma największe szanse na rynku, a co za tym idzie – na rozwój kariery według własnej wizji oraz na najlepsze zarobki.

Misją Szkoły Doradców jest wypuszczanie na rynek takich właśnie profesjonalistów. Wyposażonych w najlepszą dostępną wiedzę i o nowoczesnym podejściu, dzięki któremu zawsze będą mieli klientów. Doskonale przygotowanych nie tylko do pracy z klientem, ale też do poprowadzenia samych siebie na zawodowej ścieżce. Takich, którzy jako menadżerowie pracownicy będą pozytywną siłą napędową dla firmy, jako przedsiębiorcy będą stale rozwijać swój biznes, a jako coachowie, doradcy czy trenerzy – okażą się jednymi z najlepszych na rynku.

Dla kogo jest Szkoła doradców

 • Dla aspirujących coachów, trenerów czy doradców – ale również dla przedsiębiorców, menadżerów czy pracowników, którzy chcą zajść wyżej
 • Dla tych, którzy czują w sobie powołanie, by pomagać innym w zmianie
 • Dla tych, którzy chcą znaleźć pomysł na siebie i zamiast być „zwykłymi”, bezbarwnymi coachami bez ukierunkowania czy specjalizacji – stać się kimś, kto faktycznie wyróżni się na rynku
 • Dla tych, którzy chcą nie tylko poznać rzetelną wiedzę i mieć silne podstawy teoretyczne, ale też zdobyć doświadczenie w polu pod okiem superwizora
 • Dla tych, którzy chcą wybrać dla siebie szkołę prowadzoną z sercem, pasją, w oparciu o najlepszą dostępną wiedzę i z maksymalnym ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby każdego uczestnika oraz jego ścieżkę rozwoju
 • Dla tych, którzy chcą mieć styczność z jednymi z najlepszych w branży doradczo-coachingowej i to od nich czerpać wiedzę i przy nich zdobywać doświadczenie
 • Dla tych, którzy chcą w najlepszy z możliwych sposobów przygotować się do startu na rynku doradczo-coachingowym i dalszego rozwoju swojej kariery
 • Dla tych, którzy chcą zarabiać dobre lub bardzo dobre pieniądze na rynku doradczo-coachingowym (o realnych zarobkach w branży przeczytasz TUTAJ)
 • Dla tych, którzy chcą podnieść poziom zarobków w obecnej pracy lub zwiększyć obroty swojej firmy
 • Dla tych, którzy chcą posiąść najbardziej elitarne umiejętności komunikacyjne i psychologiczne, by lepiej radzić sobie samemu ze sobą, ze światem oraz lepiej wpływać na innych

Zdobądź najlepsze umiejętności i dołącz do elitarnego grona doradców CVP!

Nie jesteś pewien czy Szkoła Doradców jest dla Ciebie? Pobierz szczegółowym programem Szkoły Doradców i zapoznaj się ze szczegółami.

Co wyróżnia Szkołę Doradców wg CVP

01.
Oferujemy wszechstronne wykształcenie psychologiczne pod kątem coachingu, doradztwa, trenerstwa, z szerokimi elementami terapeutycznymi. To nie jest „zwykła szkoła coachów”!
02.
Szkolenie według autorskiej metody CVP, przez lata rozwijanej i ciągle sprawdzanej w polu.
03.
Silnie ugruntowany program szkolenia – uczciwe podejście w oparciu o realia rynku i to, z czym wiąże się wykonywanie zawodu coacha, doradcy, trenera.
04.
Przygotowujemy do startu na rynku i wspólnie projektujemy Twoją biznesową drogę, z silnym ukierunkowaniem na dobre zarobki.
05.
Program został pomyślany w taki sposób, że nawet, jeśli nie masz w miesiącu zbyt wiele czasu, możesz w całości go zrealizować z efektami w ciągu 12-18 miesięcy (poświęcasz 2-4 h w tygodniu).
06.
W trakcie trwania cyklu przechodzisz swoją wewnętrzną przemianę, byś m zaczniesz prowadzić innych przez zmiany. W trakcie trwania cyklu głęboko poznasz siebie, uporządkujesz sprawy z przeszłości i rozwiążesz wiele problemów osobistych.
07.
Po ukończeniu cyklu dostajesz międzynarodowe certyfikaty.
08.
Indywidualne podejście do każdego uczestnika i jego potrzeb.

Czas trwania

1

ETAP

12-16 miesięcy – proces szkolenia

Tutaj się szkolisz, uczysz, przechodzisz własne zmiany.

2

ETAP

2-6 miesięcy – certyfikacja

Tutaj egzaminujesz się, praktykujesz pracę z ludźmi i/lub firmami i przechodzisz certyfikację.

3

ETAP

6-12 miesięcy – dalsze praktyki

Tutaj praktykujesz, aby wiedza i umiejętności uporządkowały się i osadziły.

Szczegółowy opis programu

ETAP 1

Pierwsze 3 miesiące

Poznasz i zrozumiesz siebie

W pierwszych 3 miesiącach przechodzisz przez szereg ćwiczeń, szkoleń online oraz coachingów indywidualnych, podczas których poznasz swój profil:

 • Osobowości
 • Poziomów świadomości
 • Metaprogramów
 • Wartości
 • Całego Integralnego Modelu Tożsamości

Osobowość

Kolejne 3 miesiące

Metody coachingu i CVP

Przez kolejne 3 miesiące poznajesz kilkadziesiąt ćwiczeń, technik i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci skutecznie pracować z klientami: coaching przez małe C (m.in. Grow, Resolve, NLP),  coaching integralny (Time Line Therapy, praca z emocjami i podświadomością),  Change Value Process (Kwestionariusz CEK (Cech, Emocji, Kompetencji)), praca z cieniem.

Metody coachingu i CVP

Kolejne 6 – 10 miesięcy

Praktyka i biznes

Przez kolejne 6 miesięcy pracujesz nad praktyką coachingową i doradczą. Poznajesz kolejne narzędzia coachingowe, zaczynasz pracować z klientami – praktykujesz i otrzymujesz na bieżąco informacje zwrotne.
Jednocześnie zaczynasz pracować nad swoimi planami zawodowymi. Indywidualnie z Adamem Dębowskim przechodzisz proces rozwoju biznesowego, podczas którego określasz pomysł na siebie oraz sposób zarabiania na swoich usługach doradczych i coachingowych. Poznajesz metody marketingu, sprzedaży i zarządzania pracą.

Forma:

 • 8 treningów indywidualnych po 1,5h
 • 4 szkolenia online
 • Praca własna

Praktyka i biznes

ETAP 2

Kolejne 2 – 6 miesięcy

Certyfikacja

Certyfikaty symbolizują Twój sukces po przebytej, wymagającej drodze certyfikacji. Potwierdzają Twoją jakość i profesjonalizm oraz wyróżniają Cię na rynku. Certyfikaty umożliwiają Ci współpracę z Instytutem Liderów Zmian i Adamem Dębowskim oraz rozwój swojej kariery jako ekspert.

Certyfikacja

Certyfikat

Egzamin certyfikacyjny

na Doradcę CVP

Wymagania:

 • przeprowadzenie 120 godzin pracy coachingowej z klientami (minimum 8 klientów, w tym 2 płatnych),
 • napisanie egzaminu teoretycznego (100 pytań),
 • odbycie 2 superwizji z superwizorem,
 • napisanie artykułu w oparciu o doświadczenia z pracy z klientami.

Certyfikat

Egzamin certyfikacyjny

na Trenera Biznesu

Wymagania:

 • asystowanie podczas 2 dni szkoleń Adama Dębowskiego,
 • przeprowadzenie własnych szkoleń: minimum 4 dni,
 • przeprowadzenie występów publicznych: minimum 2 x 30 minut,
 • stworzenie nagrania video i audio: minimum 3h,
 • superwizja trenerska.

Po pełnej certyfikacji masz możliwość

otrzymania certyfikatów:

 • Master Coach w American Board of NLP Coaching Division,
 • Master Time Line Therapy w Time Line Therapy Association,
 • Master Coach w Instytucie Liderów Zmian (z wybraną specjalizacją: Biznes, Relacje, Kariera),
 • Doradca Change Value Process,
 • Trener Biznesu,
 • Trener Biznesu Change Value Process,

oraz jesteś w pełni przygotowany do podejścia do egzaminów ICF.

Możliwość otrzymania certyfikatów

ETAP 3

Kolejne 6 – 12 miesięcy

Dalsze praktyki

W tym czasie uczysz się, wchodzisz w rynek i zaczynasz zarabiać. Porządkujesz wiedzę i umiejętności dzięki coraz większej ilości sesji indywidualnych oraz warsztatów dla firm. Tworzysz swoje produkty, programy szkoleniowe, dzięki czemu zaczynasz istnieć na rynku oraz osadzasz w sobie całą wiedzę, co daje ci dużą płynność w poruszaniu się w ogromie wiedzy jaką posiadasz.

Dalsze praktyki

Łącznie w ciągu 12-18 miesięcy inwestujesz 47 dni (382 h) w zmianę wewnętrzną oraz rozwój wiedzy i kompetencji,
aby być w przyszłości jednym z najlepszych coachów i doradców!

Co mówią uczestnicy

Jestem po 2 latach cyklu u Adama Dębowskiego w Instytucie Liderów Zmian i jestem zachwycony. Adam przekazuje dużo wartościowej wiedzy w przystępnej formie ale także to co mnie interesowało poza podejściem teoretycznym – praktyka. Była ciągła praktyka i informacja zwrotna, dzięki czemu proces nauki był skuteczniejszy i szybszy. Przez cały proces czułem, że mam wsparcie od Adama, pomagał mi przechodzić przez trudności, które napotykałem na swojej drodze. Jestem bardzo wdzięczny za indywidualne podejście i skupienie na procesie skrojonym na moją miarę.

Cenię sobie to, że Adam był cały czas dla mnie dostępny oraz to, że oprócz cyklu przygotowującego do zawodu coacha porusza też elementy biznesowo/rynkowe. Jestem pewien, że przystąpienie do cyklu było jedną z moich najlepszych decyzji w karierze zawodowej. Na sam koniec chcę dodać, że oprócz nauczyciela widzę w Adamie niesamowitego człowieka z wizją wybiegającą poza nasze czasy 🙂
Jeszcze raz dziękuję Ci Adam za wsparcie i stworzenie świetnego środowiska do rozwoju 🙂

Krzysztof Jurczewski
Coach, trener, facylitator

Krzysztof Jurczewski

Gdy myślę po latach o inwestycji w Cykl CVP Program pojawiają się przyjemne, aż rzewne uczucia i wspomnienia oraz ogromna duma, że miałam okazję stanowić kolejny rocznik absolwentów Instytutu Liderów Zmian.

Często sobie o tym przypominam i widzę jak wiele dobrych zmian udało mi się wdrożyć w życie moje, moich bliskich i współpracowników. Żywię do Was ogromną sympatię, trzymam kciuki Adam za Twój sukces, gratuluję osiągnięć i z wielką radością i zachwytem zawsze wymieniam Ciebie jako jednego z najważniejszych Nauczycieli w moim życiu.

Przejście całego kursu i ukończenie Instytutu Liderów Zmian było dla mnie ukoronowaniem procesu dogłębnego poznawania siebie. Stałam się dla siebie Przyjaciółka, Mentorką, Partnerką w biznesie i sprawach zawodowych. Holistyczna i komplementarna wiedza, którą zdobyłam dzięki Adamowi Dębowskiemu podczas programu Change Value Process pozwoliła mi nie tylko siebie poznać, ale wreszcie scalić i ostatecznie zintegrować wewnętrznie, co podniosło mój komfort funkcjonowania. Do dziś ma ogromny wpływ i stanowi podstawę świadomego zarządzania sobą, swoim życiem, swoim biznesem, swoim zespołem i zgodnie z mottem Instytutu „Efekty Mają Źródło w Tobie” kreowania oczekiwanego sukcesu w każdym obszarze życia, z którego jestem ogromnie dumna.

Jest tego dużo więcej, bo nauczyłeś mnie Adam zasady etyki i odpowiedzialności w zawodzie Coacha. Daje mi to nieprawdopodobny komfort pracy, utrzymuje moją uważność, pokorę i ego pod kontrolą.

„Zawsze sięgaj głębiej” – praca zgodnie z Twoją maksymą pozwala docierać do przyczyn problemów moich klientów, które często wynikają z nieuświadomionych powodów, wzorców.

Branża medyczna, w której funkcjonowałam przez lata pokazywała i zajmowała się tylko objawami i tłumieniem manifestacji choroby lub dysfunkcji człowieka.

W mojej pracy skupiam się właśnie na dogłębnym poznawaniu przez klienta Siebie, która po rozpoznaniu, zintegrowaniu, usunięciu wszystkich dystraktorów, naturalnie uruchamia proces zmiany na poziomie duchowym, mentalnym i fizycznym, uzyskuje dostęp do prawdziwych potrzeb swojego Ducha i życiowego celu. Wtedy zaczyna się kreowanie dobrego, szczęśliwego, twórczego życia.

Połączenia twardej logiki biznesu z intuicją i językiem trafiającym do psychiki człowieka – tego mnie Adam nauczyłeś. Dziękuję!

Ela Łępecka
Master Time Line Therapy

Ela Łępecka

Change Value Process to cykl szkoleń, który był dla mnie rzeczywistym procesem zmiany. Nie zawsze przyjemnej, nie zawsze łagodnej. To przeszło rok pracy nad sobą pod okiem Adama, który swoim spokojem, ale jednocześnie konsekwencją wspierał mnie na każdym jej etapie. To mieszanka niezwykłej energii jaką daje wspólna praca w grupie z trudami samotnej podróży w głąb siebie. To także ogromna wiedza, z którą idzie się dalej i która daje nie tylko możliwość codziennej pracy ze sobą, ale także z innymi ludźmi.

W moim przypadku mogę zdecydowanie powiedzieć, że był to jeden z elementów całkowicie odmieniających moje spojrzenie na wiele rzeczy i spraw, na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Dał początek całkiem nowej drodze i wyborom, zmienił otoczenie i przedefiniował życiowe cele. Mając po kilku latach własne doświadczenia w pracy z innymi, to co chcę podkreślić wspominając kurs CVP, to wsparcie Adama tak ważne na tamtym etapie dla każdego z uczestników, a także etyczne podejście do tego co robi, na które także zwracał ogromną uwagę ucząc nas pracy z drugim człowiekiem. To dla mnie szczególnie osobiście ważne, a także istotne z uwagi na to, co oferuje dzisiejszy rynek pseudo-coachów i pseudo-psychologów.

Cykl był także całościowym programem, dzięki czemu uczestnicy nie zostali na żadnym etapie z niedomkniętymi procesami czy rozgrzebanymi emocjami. Wszystko było przemyślaną całością. Współpracę z Adamem polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą zmian, a nie głaskania po głowie i potwierdzania swojej doskonałości – to zdecydowanie osoba, pod opieką której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami. Reszta zależy od Was ?

Magdalena Włodarczyk
Coach, trener, liderka zmian

Magdalena Włodarczyk

W Instytucie Liderów Zmian nie tylko zdobyłam wiedzę coachingową. Dzięki indywidualnemu podejściu każde ćwiczenie przerobiłam na sobie. Adam wykazał dużo cierpliwości, abym przeszła przez każde ćwiczenie w 100%. Adam to nauczyciel pełen empatii i zrozumienia. Jego wykłady są pełne ekspresji i profesjonalnej merytoryki.

To, co najbardziej przekonało mnie do tej szkoły, to kolejność nauki. Pierwszy semestr to głównie praca nad sobą, poukładanie siebie, zrozumienie swojego zachowania, zmiana uciążliwych przekonań. Dzięki temu, że przepracowałam siebie mogłam zacząć uczyć się, jak pomagać innym. Nie wyobrażam sobie coacha, który sam nie potrafi poradzić sobie sam ze sobą. To jest to co cenię w Instytucie najbardziej.

Dużym plusem jest również możliwość nauki przez Internet, dzięki temu zaoszczędziłam czas i pieniądze. Dostęp do wszystkich szkoleń online jest bezterminowy, co pozwala na to, że po zakończeniu szkoły mogę wciąż wracać do nagrań i wszystkich materiałów.

Po ukończeniu szkoły w ILZ oprócz zdobytej wiedzy, dostępu do mnóstwa narzędzi coachingowych, nauczyłam się też tego, jak mieć wgląd w siebie, jak pokonywać opór, być bardziej asertywną osobą,

ILZ polecam wszystkim, którzy chcą w sposób profesjonalny podejść do zawodu coacha.

Magdalena Kwolek
Life coach, trener relacji

Magda Kwolek

Zanim zdecydowałem się na współpracę z Adamem poświęciłem kilka miesięcy na research rynku. Chciałem uczyć się od osoby z szeroką wiedzą na światowym poziomie z etycznymi zasadami działania. Dwa lata później, kiedy kończyłem cykl i dostałem certyfikat Master Coacha, czułem, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Z kilku względów – etyki, profesjonalizmu i holistycznego podejścia do pracy z drugim człowiekiem. W tracie cyklu, przechodząc własną transformację, wzmacniałem się jako ja, profesjonalista i coach. Jednocześnie czułem, że mam wsparcie i uczę się wiedzy, która wyprzedza trendy rynkowe o dobre kilka lat.

Ten ostatni element wpłynął też pozytywnie na zwiększenie zarobków, rozwinięcie mojego warsztatu o ogrom wiedzy i posiadanie dodatkowych kompetencji, które poszerzają wachlarz ról, które mogę wykonywać. Adam jest światowej klasy profesjonalistą co widać w jego podejściu do klienta, sposobie przekazywania wiedzy, jak i jej głębi czy szerokości. Holistyczne podejście, ogrom narzędzi czy wymagania egzaminacyjne sprawiają, że kończąc cykl czuje się wartość przebytej drogi, ale i zdobytych umiejętności.

Do Adama mam duży szacunek jako do człowieka i coacha. Pracując na cyklu odczuwa się jego dużą empatię. Mówi o rzeczach nazywając je wprost i często porusza tematy, o których inni nie wspominają, a wnoszą bardzo dużo do rozmowy. Rekomenduje jego osobę każdemu, kto szuka wybitnego nauczyciela, kompetencji przyszłości oraz ma ambicje i oczekuje czegoś więcej niż tylko kolejnego certyfikatu czy kursu.

Marcin Konkel
Agile Coach, Trener, Doradca
prywatnie fotograf, podróżnik

www.agileandchange.com
www.stories.marcinkonkel.com

Marcin Konkel

Cykl Master Coach, który skończyłem w Instytucie Liderów Zmian wspominam jako czas głębokiej transformacji wewnętrznej i zewnętrznej. Adam w sposób perfekcyjny towarzyszył i inicjował te zmiany. Cykl był przemyślany i na wysokim poziomie merytorycznym i praktycznym, co dawało komfort w przyswajaniu dużej ilości wiedzy. Jeśli myślisz o rozwoju w tym kierunku i potrzebujesz konkretnych dobrze skonstruowanych narzędzi, to znajdziesz to wszystko w Instytucie.

Marcin Mamontowicz
Doradca Personalny

Od dłuższego czasu poszukiwałem szkoły coachingu. To było duże wyzwanie, bo na rynku jest ich dość dużo. Wiele z nich jest naprawdę dobrych, sprawdzonych i mają pozytywne opinie od absolwentów. Do sprawy podszedłem więc metodycznie i określiłem ogólne kryteria takie jak: kwalifikacje wykładowców, certyfikaty międzynarodowe, jakość i różnorodność materiałów itp. Oprócz tego dodałem kryteria, które osobiście uznaję za ważne. Adam i Kamila cierpliwie odpowiadali na wszystkie moje pytania mailowo, telefonicznie bądź osobiście na spotkaniach. Właśnie osobiste spotkania były jednym z tych dodatkowych kryteriów. Okazało się, że były ważne i dla mnie i dla Adama. Dla mnie, ponieważ mogłem sprawdzić czy między nami jest „feeling” (bo to właśnie Adam osobiście prowadzi większość szkoleń) a dla Adama, ponieważ może sprawdzić czy potencjalny kandydat dojrzał do roli coacha.

Już podczas szkoleń podobało mi się indywidualne podejście do uczestnika oraz holistyczne ujęcie coachingu. Instytut Adama to nie „fabryka” coachów. Jeśli wybierzesz Adama, to nie licz na taryfę ulgową. To nie jest szkolenie gdzie wysłuchasz wykładu przeczytasz skrypt i dostaniesz dyplom. Nic z tych rzeczy… Po każdym etapie szkolenia były konsultacje, spotkania indywidualne i egzamin do zaliczenia.

Na koniec podsumowanie. Coaching to nie moda i nie jest dla wszystkich. Do coachingu trzeba dojrzeć, bo może radykalnie zmienić życie Twoje i Twoich bliskich. Jeśli wiesz i jesteś pewny lub pewna, że jest dla to Ciebie i chcesz wybrać właśnie tę drogę rozwoju, to zrób to świadomie. Ja wybrałem właściwie i jestem z tego wyboru zadowolony.

Piotr Uliński

W Instytucie Liderów Zmian rozpocząłem swoją edukację jako Coach. Chciałem nauczyć się prowadzić sesje coachingowe, lecz to co otrzymałem znacznie przekroczyło moje oczekiwania. W czasie rocznego kursu podczas pracy z Adamem Dębowskim przeszedłem własną przemianę, poznałem tajniki pracy z innym człowiekiem w obszarach zarówno coachingowym, jak i szkoleniowym. Poznałem wiele technik, ćwiczeń oraz holistycznego podejścia w rozwoju osobistym. W Instytucie Liderów Zmian poznałem wiele wartościowych osób, od których wiele się nauczyłem wymieniając doświadczenia. Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się osobiście oraz udoskonalać swoje umiejętności jako trener, doradca czy coach.

Wojciech Gabryelczyk

Chciałbyś dołączyć do grona zadowolonych uczestników, ale masz wątpliwości?

Zapoznaj się ze szczegółowym programem Szkoły Doradców. Kliknij przycisk poniżej i odbierz szczegółowy program, który pomoże Ci w odpowiedzi na pytanie, czy Szkoła Doradców jest dla Ciebie.

Musisz to wiedzieć

Szkoła Doradców to praca jeden na jeden z Adamem Dębowskim przez cały rok (kontakt osobisty, skype, e-mail) oraz z coachami i doradcami Instytutu i CVP. Poznasz 100 najlepszych metod doradczych, coachingowych i trenerskich, których nauczysz się na sobie na wielu poziomach. Wykształcisz w sobie strategiczne podejście do kariery, biznesu czy swojej firmy. Poznasz integralne, wielowymiarowe podejście do pracy z człowiekiem. Przejdziesz przez pełny proces poznania siebie, zrozumienia siebie i innych, w trakcie którego uwolnisz się od ograniczeń przeszłości i negatywnych przekonań. Nauczysz się pomagać innym, ponieważ sam najpierw przejdziesz pełny cykl zmiany osobistej – wszystkiego doświadczając, nie tylko o tym słuchając. Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów online Adama oraz do jego książek. Nie musisz mieszkać w Warszawie – wszystko może odbywać się poprzez Skype. Otrzymasz polski oraz amerykański certyfikat Coacha, Doradcy oraz Trenera. I wreszcie – zaprojektujesz własny biznes coachingowy.

Oprócz zdobycia kompetencji coachingowych, doradczych i trenerskich, podczas CVP Program uczysz się:

 • w równowadze i z sukcesami budować życie oparte o rodzinę, karierę, biznes oraz inne ważne wartości
 • być silniejszym psychicznie, nawet jeśli naturalnie nie jesteś wojownikiem,
 • odnaleźć spokój i uporządkować siebie ponieważ całe życie walczyłeś, pędziłeś i czujesz, że warto poczuć równowagę,
 • odnaleźć tzw. Inner Leadership, czyli wewnętrzne przywództwo, aby za jakiś czas stać się liderem w swojej branży,
 • wzmocnić siebie wewnętrznie, mieć więcej energii, siły przebicia,
 • zwiększyć skuteczność w tym, co robisz,
 • pokonać wewnętrzne blokady, uwolnić negatywne emocje,
 • przejść zmianę osobistą, która dotychczas mogła się nie udawać,
 • poznać integralne podejście do życia, psychologii i biznesu, patrzeć głębiej.

Robisz to we współpracy z Adamem – człowiekiem, który:

 • uczy i wspiera bazując na doświadczeniu, zdobytej i sprawdzonej wiedzy na 3 kontynentach, autorskich metodach, które działają. Nie kopiuje, nie odtwarza.
 • jak mało kto zna psychikę człowieka i jego podświadomość. Potrafi dotrzeć do człowieka z różnych stron, wyjaśnić i pomóc mu w zmianie, gdy inne metody nie działają
 • jest zapraszany do największych mediów: m.in. TVN, TVP, POLSAT, Forbes, Inn Poland, Benefit
 • wykłada na dwóch uczelniach wyższych, prowadzi szkolenia w całej Polsce i zagranicą
 • szkolił się w USA, UK, Australii
 • jest zapraszany na największe konferencje w Polsce
 • ma silny kręgosłup wartości w rodzinie i biznesie
 • jest szczery do bólu, naturalny, przyjacielski i godny zaufania
 • ma poczucie humoru
 • traktuje Ciebie na poważnie i profesjonalnie, angażuje się osobiście we wspieraniu Ciebie
 • daje z siebie zawsze więcej niż oczekujesz
 • słucha i rozumie.
Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz zapytać o cenę lub inne szczegóły?

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza obok lub skontaktuj się bezpośrednio z Kamilą, która odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Kamila Kurek - Dębowska
Kamila Kurek-Dębowska
+48 505 129 061
info@adamdebowski.pl


Szkoła Doradców nie jest dla Ciebie?

Sprawdź pozostałe oferty